detoks organizmu: jak sie za niego zabrać?
||

Detoks organizmu: jak się za niego zabrać?

Jeśli spożywasz dużo przetworzonej żywności (do takiej zaliczamy także głęboko mrożone pieczywo), zdarza Ci się sięgać po alkohol lub papierosy, a do tego stresujesz się i nie spędzasz zbyt wiele czasu na łonie natury, zdala od spalin, to jesteś bardziej narażona na gromadzenie się toksyn w organizmie. W takich przypadkach detoks może być pomocny w poprawie ogólnego samopoczucia i zdrowia.

Czy detoks jest dla Ciebie?

Detoks może również być przydatny dla osób, które zmagają się z pewnymi problemami zdrowotnymi, takimi jak alergia, problemy z trawieniem, czy problemy skórne. W takich przypadkach detoks może pomóc złagodzić objawy i poprawić stan zdrowia. Jeśli więc na Twojej skórze pojawiają się niedoskonałości, a Twój metabolizm nie jest najlepszy, to oprócz zmiany nawyków żywieniowych warto raz na 3 miesiące zrobić detox.

Ile powinien trwać detoks?

Jeśli nigdy wcześniej nie stosowałaś diety typu detoks, 3 dni to może być zbyt wiele. Dlatego rozpocznij od jednego dnia. Za 3 miesiące powtórz detoks, tym razem stosuj go przez 2 dni. Dopiero za 3 razem radzimy poddać się oczyszczaniu trzydniowemu.

Jak właściwie przeprowadzić detoks?

Możesz skorzystać z naszego trzydniowego programu detoksu, który bezpiecznie przeprowadzi Cię przez proces. Teraz do każdej diety e-book DETOX 3 DNI otrzymasz za 1 zł z kodem: NOWY ROK.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *